Dárkové poukazy na kurz domácí přírodní kosmetiky

 

IMG_8625IMG_8613

IMG_8660Poukazy udělají radost vždycky. Zvlášť, když jde o zážitek, kurz na kterém se naučíš něco nového, zažiješ příjemnou atmosféru a odneseš si perfektní výrobky.

Kurz domácí přírodní kosmetiky: Péče o pleť

1200 Kč
Naučíte se všechno, co potřebujete vědět, abyste mohli začít s domácí výrobou a odnesete si 3 produkty (odličovací květová voda, balzám na rty nebo rtěnka, lehký tělový krém). Kurz trvá cca 4 hodiny, termíny vypisujeme obvykle 2 x – 5 x měsíčně – o víkendu i v týdnu ve večerních hodinách a koná se ve Veverkově 10, v Praze na Letné.

 

Kurz domácí dekorativní kosmetiky: Minerální makeup

1400Kč

Naučíte se, jak si vyrobit krásný minerální makeup přesně podle vašeho tónu pleti, jak jej upravovat během roku, aby vám barva přesně seděla. Minerální makeup je hojivý vzhledem k obsahu oxidu zinečnatého a pleť jej miluje. Dále si vyrobíte odličovací květovou vodu a minerální tvářenku.

 

Poukaz na nákup se zážitkem ve Veverkově 10

libovolná hodnota

Během nákupu probereme účinky olejů na různé typy pleti, jak se ingredience mohou kombinovat, jak se různé látky dají skládat do jednoduchých nebo složitějších receptů a společně vybereme to nejlepší. Vedle ingrediencí na výrobu domácí kosmetiky jako jsou oleje, másla, květové vody a jíly nabízíme i hotovou stáčenou eko drogerii od Tierra Verde, udržitelně vyrobené produkty ladící k Zero Waste životnímu stylu jako jsou odličovací látkové tampony, látkové pytlíky drátěnky apod., dárkové balíčky a knihy.

 

Darovat zážitek, je lepší než věc…zážitek Vám nikdo nesebere. Já takový zážitek dostala, byl to kurz u Lišky Mazané a mohu všem vřele doporučit, Anna

 

Platnost poukazu je 183 dnů (6 měsíců) od data nákupu a na vybraný termín kurzu je nutné se přihlásit přes naše stránky nebo nám napsat email.

Poukazy posíláme v PDF do emailu nebo si jej můžeš přijít vyzvednout osobně do Veverkovy 10. Poukazy neposíláme je poštou, děkujeme za pochopení.

Chceš darovat opravdovou radost?
Tak si to pojď objednatJaký poukaz chceš darovat?

 Kurz péče o pleť 1200 Kč (odličovací květová voda, balzám na rty nebo rtěnka, lehký pleťový a tělový krém)
 Kurz výroby dekorativní kosmetiky 1400 Kč (minerální makeup, minerální tvářenka, květová odličovací voda)
 Nákup se zážitkem aneb detailně probereme, co by se obdarované hodilo z celého repertoáru našeho obchodu (do poznámky, prosím, uveď částku)

Chceš nám ještě něco napsat?

 

Pokud formulář nefunguje, tak se omlouváme a nejlepší bude napsat nám o poukaz na email kurzy@liskamazana.cz, děkujeme.

Poukaz posíláme v PDF na email a platba je převodem, to ti všechno shrneme do emailu.


IMG_2082IMG_2531

Foto: Baru Součková (1, 2, 3)

Alexander Bel. v Pokojík, Brno (4, 5)

Comments are closed