Soukromé akce

0001_Rozluckaa_12

Nejdříve bychom se ti rády představily – jsme Liška Mazaná (Blanka, Petra, Tereza a Nikola) a v Praze na Letné již 6 rokem pořádáme kurzy domácí přírodní kosmetiky. Stále nás to baví a nabíjí vaší dobrou energií, předáváme vám osobní zkušenosti na kurzech a zároveň se nám splnil sen v podobě malého obchůdku, který neustále krásně voní.

Přemýšlíš, jak udělat nezapomenutelnou rozlučku se svobodou nebo veselé narozeniny pro dospělé? S kamarádkami si vyberete, jaké výrobky byste si rády vyrobily (varianty najdeš níže) – zda to bude rtěnka a hydratační krém a nebo zda byste si raději vyrobily masážní olej a balzám na rty. U nás na Letné je prostor pro 5 až 10 osob. Jako dárek pro vás vychladíme prosecco na přiťuknutí. Samozřejmě další lahve pro dobrou náladu a jakékoliv jídlo si můžete přinést s sebou, budeme mít nachystané skleničky, talířky a vše potřebné. 

Chceš originálně odměnit zaměstnance vaší společnosti, ať už v rámci teambuildingu, celofiremní akce nebo vánočního večírku? Pořádáme workshopy v prostorách firem, na eventových akcích v Praze i mimo. Ozvěte se nám a společně doladíme vaši představu o obsahu, délce workshopu a kalkulaci.

Pokusíme se ti co nejlépe popsat, jak taková “voňavá párty” u nás vypadá.

Rozlučková nebo narozeninová párty většinou trvá 2,5 hodiny, workshop ve firmách se přizpůsobuje typu akce na 45 – 120 minut. Během této doby si vyzkoušíte spoustu krásných ingrediencí, ovoníte nespočet esenciálních olejů a především si odnesete vlastnoručně vyrobené přírodní produkty. Zároveň je pro nás důležité, abyste se na kurzu cítily příjemně a strávily společně hezký čas, proto budete mít prostor na povídání nebo focení.  

Na datu a času kurzu se společně dohodneme po emailu. 


Rozlucka_3Balzámy na rty nebo rtěnka – 4 kusy, 2,5 hodiny 

Balzám na rty je nejoblíbenější výrobek našich kurzů. Výroba je snadná, dozvíte se zajímavosti o sedmi skvělých ingrediencích, ze kterých se skládá, ovonět esenciálními oleji dle vlastního výběru a dokonce můžete přidat barvu a vytvořit tak tónovaný balzám na rty nebo rtěnku, klidně i vegan friendly. Každá si vyrobíte 4 kusy – jeden pro sebe a další můžete darovat, třeba svatebčanům. 
balzám na rty: 4 x 5 ml v tubičce 

Pleťový olej na míru + balzámy na rty nebo rtěnka – 1 + 1 kus, 2,5 hodiny

Seznámíme vás až s 15 druhy krásných pečujících olejů lisovaných za studena jako je arganový, jojobový, makový, šípkový, pupalkový, malinový, meruňkový, avokádový a mnoha dalšími. 
Do skleněného roll-onu vám pomůžeme vybrat kombinace rostlinných olejů na svůj typ pleti. Pleťový olej si můžete ovonět 100% přírodním esenciálním olejem, např. oblíbenou levandulí, pomerančem, ylang ylang a dalšími.
Olej je možné ozdobit květy růží, což doporučujeme – vypadá to krásně. 

Jako druhý výrobek si vyrobíte nejlepší balzám na rty nebo barevnou rtěnku.
Pleťový olej: 1 x 15 ml ve skleněném roll-onu, balzám na rty 1 x 5 ml v tubičce 


Rozluckaaa_1

Lotion bars (tuhý tělový krém) + balzámy na rty nebo rtěnka – 1 + 1 kus, 2,5 hodiny

Lotion bar je hravá verze tělového krému, který se vyrábí z ingrediencí jako je bambucké a kakaové máslo, kokosový olej a včelí vosk. Vypadají krásně, jsou voňavé a také jsou velmi oblíbené jako dárky. 
Jako druhý výrobek si vyrobíte nejlepší balzám na rty nebo barevnou rtěnku.
Lotion Bar: 1 x 30 g v kovovém obalu, balzám na rty 1 x 5 ml v tubičce 

 

Luxusní pleťový hydratační krém + balzámy na rty nebo rtěnka – 1 + 1 kus, 2,5 hodiny 

Rostlinné oleje, jako jsou arganový, jojobový, mandlový nebo meruňkový regenerují a hloubkově vyživují pleť. Výroba hydratačního krému je největší zážitek v domácí přírodní kosmetice, zábavný postup spojení ingrediencí do hebké emulze je malé kouzlo. Krém šleháme tyčovým mixérem a každá si jej budete moci ovonět dle svého výběru. 
Jako druhý výrobek si vyrobíte nejlepší balzám na rty nebo barevnou rtěnku.
Pleťový krém: 1 x 50 ml ve skleněném obalu, balzám na rty 1 x 5 ml v tubičce 

 


Rozluckaa_2Masážní olej + balzámy na rty nebo rtěnka – 1 + 1 kus, 2,5 hodiny

Voňavý masážní olej, z mandlového oleje s vybranými esenciálními oleji, který se hodí nejen na masáž, ale i jako tělový, koupelový, vlasový nebo dětský olej. Vyberete si účel masážního oleje a my vám doporučíme vhodné esenciální oleje (na bolavá záda, partnerskou masáž, na psychickou pohodu, PMS, které esenciální oleje jsou vhodné v těhotenství, pro děti, osoby s vysokým/ nízkým tlakem nebo jen tak čistě pro radost z vůní). Výrobek se nevaří, většina času je věnována výběru příjemných a vhodných esenciálních olejů. 
Jako druhý výrobek si vyrobíte nejlepší balzám na rty nebo barevnou rtěnku.
Masážní olej: 1 x 50 ml ve skleněné pumpičce, balzám na rty 1 x 5 ml v tubičce

 

Kalkulace je pro všechny varianty kurzů stejná:
5 – 6 osob: 1000 Kč/os
7 – 8 osob: 950 Kč/ os
9 – 10 osob: 800 Kč/ os

Pro firemní akce vytváříme kalkulaci individuálně

Náš prostor je spíš menší, tak akorát na kurzy, ale bohužel, kočárky se už dovnitř nevejdou. 
Můžete mít kočárek venku před obchodem a uvidíte na něj přes výlohu.
Většina produktů se připravuje na vařičích a není vhodné mít miminko v šátku. 
Naše kurzy jsou určeny pro dospělé, dětské oslavy nepořádáme.

 

Adresa: Veverkova 10, Praha 7
Napiš nám a domluvíme se na termínu: kurzy@liskamazana.cz
Dotazy: Petra +420 607 726 676


Rozluckaaa_8

Rozluckaa_10

Comments are closed