Eshop je v provozu a osobní odběr ve Veverkově 10 v Praze je možný po + st + čt 12 -19 hodin. Kamenný obchod zatím zavřený a otevřeme hned, jakmile se obchody budou moct otevřít.

Kurzy domácí přírodní kosmetiky

Nauč se vyrábět vlastní kosmetiku

Je to jako vaření! Stačí pár jednoduchých rad, kvalitní ingredience a špetka vlastní invence. Výroba domácí přírodní kosmetiky navíc přináší spoustu výhod: Zvolíš si složení, které tobě i tvojí pleti nejvíc vyhovuje, vyrobíš si přesně kolik potřebuješ a zároveň přijdeš na to, že si některé produkty vážně nemusíš pořád kupovat.

Na kurzech tě naučíme nejen úplné základy, které jsou pro výrobu přírodní kosmetiky nutné znát, ale také praktické tipy a triky z naší praxe. Kurzy jsou tak vhodné pro začátečnice i pro pokročilé.

Přečti si víc o kurzech, které teď pořádáme a přihlas se na ten, který ti bude nejvíc vyhovovat. Kdo ví, co když se výroba domácí kosmetiky stane tvojí příští závislostí?

Na kurz Péče o pleť a Minerální makeup můžeš koupit dárkový poukaz.

Péče o pleť: velký kurz výroby přírodní domácí kosmetiky

1350 Kč

Přihlásit se na kurz

Obsáhlý úvod do světa výroby domácí kosmetiky, vhodný pro začátečnice i pokročilé. Dozvíš se, jak používat květovou vodu, rostlinné oleje a másla všech možných druhů. Neminou tě ani barevné pigmenty a voňavé esenciální oleje.

Protože ale teorie není všechno, nebudeme otálet a rovnou si vyrobíme tři báječné výrobky, které si vyladíš podle své pleti a svého gusta. Co ty na to?

Adresa

Liška Mazaná, Veverkova 10, Praha 7

Termíny

21.2. 14.00 – 18.00
28.2. 14.00 – 18.00

Kurzy se konají, pokud to vládní opatření umožní. Kapacitu jsme dočasně snížily na 4 osoby + lektorka a kurzy probíhají v rouškách.

Minerální make-up: výroba přírodní dekorativní kosmetiky

1400 Kč

Přihlásit se na kurz

Cože? Domácí výroba makeupu? Jakože se nebudeš muset trefit do vzorníků pod umělým světlem v obchodě? Jo, čteš správně! Chce to jen trochu trpělivosti a můžeš mít perfektní sypký minerální makeup, který si budeš umět průběžně upravovat podle toho, jak jsi zrovna opálená. A k tomu si ještě vyrobíš krásnou tvářenku a odličovací květovou vodu. No není to skvělý?

Adresa

Liška Mazaná, Veverkova 10, Praha 7

Termíny

27.2. 13.00 – 17.00

Kurzy se konají. pokud to vládní opatření umožní. Kapacitu jsme dočasně snížily na 4 osoby + lektorka a kurzy probíhají v rouškách.

Soukromé kurzy výroby domácí přírodní kosmetiky

Chceš zažít s kamarádkami něco nového? Hledáš téma pracovního teambuildingu nebo celodenní doprovodný program na vaši firemní akci? Chystáš překvapení pro rodinu? Ať už je to cokoli, dej dohromady skupinu a ozvi se nám na kurzy@liskamazana.cz.

Cena kurzu se liší podle počtu osob, vyráběných produktů a podle místa konání. Kurz totiž nemusí probíhat pouze u nás (Veverkova 10, Letná), můžeme za tebou klidně dojet i do tvých vlastních prostor.

Updating…
  • Žádné produkty v košíku.