Obchod ve Veverkově 10 na Letné je otevřen po + út 12 - 18 hodin, st + čt 12 - 19 hodin, pátek je zavřeno. Při nákupu nad 1500 Kč je doručení na pobočku Zásilkovny v ČR zdarma

Kurzy domácí přírodní kosmetiky

Nauč se vyrábět vlastní kosmetiku

Je to jako vaření! Stačí pár jednoduchých rad, kvalitní ingredience a špetka vlastní invence. Výroba domácí přírodní kosmetiky navíc přináší spoustu výhod: Zvolíš si složení, které tobě i tvojí pleti nejvíc vyhovuje, vyrobíš si přesně kolik potřebuješ a zároveň přijdeš na to, že si některé produkty vážně nemusíš pořád kupovat.

Na kurzech tě naučíme nejen úplné základy, které jsou pro výrobu přírodní kosmetiky nutné znát, ale také praktické tipy a triky z naší praxe. Kurzy jsou tak vhodné pro začátečnice i pro pokročilé.

Přečti si víc o kurzech, které teď pořádáme a přihlas se na ten, který ti bude nejvíc vyhovovat. Kdo ví, co když se výroba domácí kosmetiky stane tvojí příští závislostí?

Na kurz Péče o pleť a Minerální makeup můžeš koupit dárkový poukaz.

Péče o pleť: velký kurz výroby přírodní domácí kosmetiky

1350 Kč

Přihlásit se na kurz

Koupit poukaz na kurz

Obsáhlý úvod do světa výroby domácí kosmetiky, vhodný pro začátečnice i pokročilé. Dozvíš se, jak používat květovou vodu, rostlinné oleje a másla všech možných druhů. Neminou tě ani barevné pigmenty a kvalitní voňavé esenciální oleje.

Protože ale teorie není všechno, nebudeme otálet a rovnou si vyrobíme čtyři báječné výrobky, odličovací duo: květovou vodu a pleťový olej, balzám na rty nebo rtěnku a úžasný lehký hydratační pleťový krém, který si vyladíš podle své pleti a svého gusta. Co ty na to?

Adresa

Liška Mazaná, Veverkova 10, Praha 7

Kapacita kurzů je min. 3 a max. 8 osob + lektorka

Kurz výroby přírodní dekorativní kosmetiky: výroba minerálního make-up a tvářenky

1400 Kč

Přihlásit se na kurz

Cože? Domácí výroba makeupu? Jakože se nebudeš muset trefit do vzorníků pod umělým světlem v obchodě? Jo, čteš správně! Chce to jen trpělivost a můžeš mít perfektní sypký minerální makeup, který si budeš umět průběžně upravovat podle toho, jak jsi zrovna opálená. A k tomu si ještě vyrobíš krásnou tvářenku a odličovací květovou vodu. No není to skvělý?

Adresa

Liška Mazaná, Veverkova 10, Praha 7

Mazaná rozlučka se svobodu!

Máš kamarádku na vdávání a přemýšlíš, jak trumfnout nejlepší rozlučku se svobodou? Vezmi ji na voňavou párty k Lišce Mazané!

S kamarádkami si samy vyberete, co byste si rády vyrobily – zda to bude rtěnka odstínu jakého si jen umanete a hydratační krém pro rozzářenou pleť, nebo relaxační masážní olej na svatební noc i bolavé nohy je jen na vás. 

V Lišce je útulno a voňavo, ale trochu těsno. Proto se k nám vejde skupinka od 5 do 10 osob. Strávíme spolu cca 2,5 hodiny, během kterých se seznámíte se spoustou krásných ingrediencí, očucháte nespočet esenciálních olejů a především si vyrobíte a odnesete vámi vyrobené voňavé produkty.

Chceme, abyste se na kurzu cítily příjemně a strávily společně hezký čas. Budete mít prostor na povídání, focení a přiťuknutí proseccem, které od nás budete mít jako dárek. Další lahve pro dobrou náladu a jakékoliv jiné dobroty si můžete přinést s sebou, budeme pro vás mít nachystané skleničky, talířky a vše potřebné.

Na datu, času kurzu a jeho obsahu se společně dohodneme. Tak, abychom splnily všechna vaše přání. Cena kurzu se liší podle počtu osob, vyráběných produktů a podle místa konání. Kurz totiž nemusí probíhat pouze u nás (Veverkova 10, Letná), můžeme za vámi dojet i do vlastních prostor.

Družičky, dejte hlavy dohromady a napište nám na kurzy@liskamazana.cz.

Soukromé kurzy výroby domácí přírodní kosmetiky

Chceš zažít s kamarádkami něco nového? Hledáš téma pracovního teambuildingu nebo celodenní doprovodný program na vaši firemní akci? Chystáš překvapení pro rodinu? Ať už je to cokoli, dej dohromady skupinu a ozvi se nám na kurzy@liskamazana.cz.

Cena kurzu se liší podle počtu osob, vyráběných produktů a podle místa konání. Kurz totiž nemusí probíhat pouze u nás (Veverkova 10, Letná), můžeme za tebou klidně dojet i do tvých vlastních prostor.

Aktualizuji…
  • Žádné produkty v košíku.