Obchod ve Veverkově 10, Praha - Letná, otevřen po 12 - 18, čt 12 - 19, pá 12 - 18 hodin.// Při nákupu na 1500 Kč je doručení na pobočku Zásilkovny zdarma.

Péče o pleť: velký kurz výroby přírodní kosmetiky

Obsáhlý úvod do světa výroby domácí kosmetiky, vhodný pro začátečnice i pokročilé. Kromě zajímavostí, tipů a triků, které ti předáme, si hlavně odneseš skvělé produkty.

Vyrobíš si:

 • květovou vodu
 • pleťový odličovací olej
 • balzám na rty nebo rtěnku
 • úžasný hydratační pleťový krém, který si vyladíš podle své pleti a svého gusta a ovoníš esenciálními oleji

Cena: 1650 Kč

Délka workshopu: 3,5 hodiny

Výroba mýdla: metodou za studena pro začátečníky

Že mýdlo vždycky vysušuje? Ale kdeže. Ukážeme ti, jak vymyslet recepturu mýdla, které bude vhodné i pro citlivou, suchou, atopickou nebo aknózní pokožku.

Vyrobíš si:

 • 1 kg přírodního mýdla

Cena: 2500 Kč

Délka workshopu: 5 hodin

Mazaný workshop: deodorant & osobní vůně

Potit se je zdravé, ale nepříjemnou vůni nechceme. Proto pro tebe máme recept na přírodní tuhý deodorant, se kterým se spokojí i citlivá, atopická nebo alergická pokožka.

V druhé části workshopu tě provedeme kouzelným procesem výroby osobní vůně. Ukážeme ti, jak si vybírat příjemně vonící kombinace a společně objevíme, které esenciální oleje jsou pro tebe nejvíc vhodné.

Vyrobíš si:

 • krémový deodorant (papírová tuba, 30 ml)
 • osobní olejovou vůni (roll-on, 10 ml)

Cena: 950 Kč

Délka workshopu: 2 hodiny

Mazaný workshop: osobní vůně & aromaterapeutická vůně

Workshop jen a jen o esenciálních olejích, jejich účincích a mysl a tělo. Jak vůně kombinovat, ať už čistě intuitivně nebo s tipy naší zkušené lektorky. Ponoř se do světa 100% přírodních koncentrovaných silic z rostlin a nechej se překvapit výsledkem svého alchymistického míchání.

Vyrobíš si:

 • osobní olejovou vůni (roll-on nebo obal na parfém, 10 ml)
 • aromaterapeutickou vůni (roll-on, 10 ml)

Cena: 990 Kč

Délka workshopu: 2 hodiny


Mazaná rozlučka se svobodou

Máš kamarádku na vdávání a přemýšlíš, jak trumfnout nejlepší rozlučku se svobodou? Vezmi ji na voňavou párty k Lišce Mazané!

S kamarádkami si samy vyberete, co byste si rády vyrobily – zda to bude rtěnka odstínu jakého si jen umanete a hydratační krém pro rozzářenou pleť, nebo relaxační masážní olej na svatební noc i bolavé nohy je jen na vás. 

Soukromé kurzy výroby domácí přírodní kosmetiky

Chceš zažít s kamarádkami něco nového? Hledáš téma pracovního teambuildingu nebo celodenní doprovodný program na vaši firemní akci? Chystáš překvapení pro rodinu? Ať už je to cokoli, dej dohromady skupinu a ozvi se nám na kurzy@liskamazana.cz.

Cena kurzu se liší podle počtu osob, vyráběných produktů a podle místa konání. Kurz totiž nemusí probíhat pouze u nás (Veverkova 10, Letná), můžeme za tebou klidně dojet i do tvých vlastních prostor.


Young & Beautiful: workshop výroby domácí kosmetiky pro starší děti

Workshop výroby pro děti 8 – 15 let.

Vyrobíš si:

 • balzám na rty
 • sojovou svíčku

Cena od 690 Kč

Délka workshopu: 2 hodin nebo podle přání

Kurz pořádáme jen pro soukromé skupiny

Mazaný workshop: sojová svíčka & Lotion Bar – tuhý tělový krém

Na podzim přichází čas svíček. My je zapalujeme k rannímu cvičení, za zkrášlení stolu během snídaně i večeře, když přijde návštěva i jen tak večer během partnerských chvilek.

V druhé části workshopu tě provedeme výrobou Lotion Bar – tuhého tělového krému, který používáme na ruce a tělo nebo se jím necháme namasírovat. Ukážeme ti, jak si vybírat příjemně vonící kombinace a společně objevíme, které esenciální oleje jsou pro tebe nejvíc vhodné.

Vyrobíš si:

 • sojovou svíčku (skleněný obal, 60 ml)
 • Lotion Bar – tuhý tělový krém na tělo a ruce (30 g)

Cena: 950 Kč

Délka workshopu: 2 hodiny

Od února do října pořádáme tento kurz jen pro soukromé skupiny

Přidej se do světa výroby přírodní kosmetiky

Nenechej si ujít žádnou novinku, kterou pro tebe chystáme. Jednou za měsíc ti pošleme naše nové objevy, inspiraci na recepty, nebo nejbližší akce a workshopy, které pořádáme.

Aktualizuji…
 • Žádné produkty v košíku.