Při nákupu na 1900 Kč doručení na pobočku Zásilkovny zdarma. //

Péče o pleť: velký kurz výroby přírodní kosmetiky

Obsáhlý úvod do světa výroby domácí kosmetiky, vhodný pro začátečnice i pokročilé. Kromě zajímavostí, tipů a triků, které ti předáme, si hlavně odneseš skvělé produkty.

Vyrobíš si:

 • pleťové tonikum
 • pleťový odličovací olej
 • balzám na rty
 • rtěnku nebo druhý balzám na rty
 • hydratační pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou
 • úžasný hydratační pleťový krém, který si vyladíš podle své pleti a svého gusta a ovoníš esenciálními oleji

Cena: 1950 Kč

Délka workshopu: 3,5 hodiny

Výroba mýdla: metodou za studena pro začátečníky

Že mýdlo vždycky vysušuje? Ale kdeže. Ukážeme ti, jak vymyslet recepturu mýdla, které bude vhodné i pro citlivou, suchou, atopickou nebo aknózní pokožku.

Proniknete do tajů výroby vlastních mýdel od A do Z. Které tuky a přísady zvolit, jak se na výroby připravit, jaké nádobí doporučujeme používat, postup výroby mýdla pomalu a jistě a z výsledného mýdla ti spadne brada.

Vyrobíš si:

 • 1 kg přírodního mýdla

Cena: 2500 Kč

Délka workshopu: 5 hodin

Mazaný workshop: hyaluronové hydratační pleťové sérum

Luxusní hydratační pleťové sérum, bez kterého nedáme ani ránu. Hodí se na všechny typy pleti, nejen na zralou. Co si budeme povídat, úderem třicítky se hydratační sérum začně hodit.

Ukážeme ti, jak si vyrobit malý zázrak a už nebudeš chtít jinak.

Vyrobíš si:

 • hydratační pleťové sérum s kyselinou hyaluronovou

Cena: 990 Kč

Délka workshopu: 1 hodina

Mazaný workshop: balzám na rty & rtěnka

Workshop plný barev a vůní. Ukážeme ti, jak vyrobit náš nejoblíbenější balzám na rty nebo rtěnku. Míchání barev tě bude určitě bavit, od růžových, přes červené po fialové.

Ponoř se do světa 100% přírodních koncentrovaných silic z rostlin a nechej se překvapit výsledkem svého alchymistického míchání.

Vyrobíš si:

 • balzám na rty
 • rtěnku

Cena: 990 Kč

Délka workshopu: 2 hodiny

Mazaný workshop: tvorba osobní vůně

Provedeme tě kouzelným procesem výroby osobní vůně. Ukážeme ti, jak si vybírat příjemně vonící kombinace a společně objevíme, které esenciální oleje jsou pro tebe nejvíc vhodné.

Vyrobíš si:

 • 2 x osobní vůni

Cena: 990 Kč

Délka workshopu: 2 hodiny


Mazaná rozlučka se svobodou

Máš kamarádku na vdávání a přemýšlíš, jak trumfnout nejlepší rozlučku se svobodou? Vezmi ji na voňavou párty k Lišce Mazané!

S kamarádkami si samy vyberete, co byste si rády vyrobily – zda to bude rtěnka odstínu jakého si jen umanete a hydratační krém pro rozzářenou pleť, nebo relaxační masážní olej na svatební noc i bolavé nohy je jen na vás. 

Teambulding nebo firemní večírek

To se ví, že spokojený zaměstnanec rovná se základ úspěchu. A my vašim zaměstnancům tu spokojenost pěkně namícháme. Lépe řečeno si ji namíchají sami – na našich zážitkových workshopech výroby přírodní kosmetiky. Ať už je řeč o balzámech na rty, rtěnkách, krémech, svíčkách, bath bombs. Jak si račte přát.

Délka workshopu: podle přání

Kurz pořádáme jen pro soukromé skupiny

Oslava narozenin

Chystáš překvapení pro maminku, dceru sestru nebo tchýni? Ať už je to pro kohokoliv, dej dohromady skupinu a ozvi se nám na kurzy@liskamazana.cz.

Cena kurzu se liší podle počtu osob, vyráběných produktů a podle místa konání. Kurz totiž nemusí probíhat pouze u nás (Veverkova 10, Letná), můžeme za tebou klidně dojet i do tvých vlastních prostor.


Young & Beautiful: workshop výroby domácí kosmetiky pro starší děti

Workshop pro děti 8 – 15 let

Vyrobíš si:

 • balzám na rty nebo barevný balzám na rty
 • sójovou svíčku nebo šumivky do vany

Cena od 990 Kč za osobu

Délka workshopu: 2 hodin nebo podle přání

Workshop pořádáme jen pro soukromé skupinyVelký vánoční kurz: vyrob si 12 dárků

Až přijde náš oblíbený podzimní čas, kdy můžeme rozsvítit světýlka, zapálit svíčky, uvařit svařák, tak se pustíme do vyrábění dárků pod stromeček.

Pronikneš s námi do tajů výroby domácí přírodní kosmetiky a z výsledku ti spadne brada. Nejčastější hláška na konci workshopu je, “To je tak krásný. Nikomu to nedám, všechno si to nechám pro sebe.”

Vyrobíš si:

 • 3 balzámy na rty
 • 3 šlehané zimní krémy
 • 3 tuhé tělové balzámy Lotion Bary
 • 3 sójové svíčky

Cena: 1990 Kč

Délka workshopu: 4 hodiny

Mazaný workshop: sójová svíčka

Milujeme svíčky po celý rok. Zapalujeme je k rannímu cvičení, za zkrášlení stolu během snídaně i večeře, když přijde návštěva, jen tak večer během romatických chvilek nebo jen tak na koukání do miniatury ohně a zklidnění mysli.

Ukážeme ti, jak si vybírat příjemně vonící kombinace a společně objevíme, které esenciální oleje jsou pro tebe nejvíc vhodné.

Vyrobíš si:

 • 2 x sójovou svíčku

Cena: 990 Kč

Délka workshopu: 2 hodiny

Od března do září pořádáme workshop jen pro soukromé skupiny

Přidej se do světa výroby přírodní kosmetiky

Nenechej si ujít žádnou novinku, kterou pro tebe chystáme. Jednou za měsíc ti pošleme naše nové objevy, inspiraci na recepty, nebo nejbližší akce a workshopy, které pořádáme.

Aktualizuji…
 • Žádné produkty v košíku.